FANDOM


Ascension ( Vyzdvižený )bol špeciálnym módom do hry počas Shurimskom eventu. Mohli ste si ho zahrať od 10.9. - 24.9.2014. Je to zatiaľ jediný mód ktorý bol na mape Crystal Scar.

PopisEditovat

Hrá sa na Crystal Scare, 5v5. Vision (viditeľnosť) bol znižený kvôli piesočnej búrke. Fontánu sa nedalo opustiť "peši", ale mali ste špeciálny item ako trinket a mohli ste ho použiť iba na základne. Ten vás presunie na vybranú Dominionskú vežu, ale môžete vybrať iba jednu z 3 najbližších (jedna bola dostupná pre oba týmy). Recall (návrat) nebol dostupný, a keby ste sa chceli vrátiť na základňu, nepustí vás to.

Hráči začali s tretím levelom a 1375 goldmi, a GPS je navýšený na 56 goldov za sekundu.

V stede mapy je Ancient Ascendant namiesto 2 fľaštičiek. Anciend Ascendant je teoreticky Xerath ako doom bot - jeho schopnosti sú vylepšené a strieľa ich viacero naraz (napr. trojté Qčko). Keď ho zabijete, dostanete Ascension buff, ktorý vás vylepšuje. Aby ste tento buff dostali, môžete to len tak, že zabijete Ancient Ascendanta (oproti Red či Blue buffu ho nedostane šampión ktorý zabil šampióna s red / blue buffom).

Na mape sa nachádzajú aj Relicsy of Shurima:

  • Nemajú funkcie, vyzerajú ako fľaštičky v Crystal Scaru, ibaže jednu fľaštičku môžu dostať oby dva týmy.
  • Nachádzajú sa v strede oblasti v ktorej sa vám zvyšuje rychlosť pohybu

Ako vyhraťEditovat

Váš tým Mmsí získať 200 bodov:

  • +1 bod za zabitie nepriateľského championa
    • Ak je vrah s Ascension buffom, pridá +2 body namiesto +1.
    • Ak je obeť s Ascension buffom, pridá +5 bodov namiesto +1.
  • +3 za získanie Relics of Shurima
  • +10 za zabitie Ancient Ascendanta

Ascension buffEditovat

Získa ho ten, kto zabil Ancient Ascendanta. Najprv daného championa aplikuje statis (ako Zhonya), po ~5 sekundách odkopne enemy championov z okolia, získa 100% zdravia a zväčší sa o ~20%. Ascension buff aplikuje pre jeho vlastníka do, že nebude mať costy pre schopnosti, až na 50%-costový health cost. Taktiež dostane healthy, attack damage, ability power, 15% Armor Penetration & Magic Penetration a 15% Cooldown Reduction. Avšak, dáva to aj nevýhody: Champion s Ascension buffom získava o 50% menej healthov z healov, a je vždy viditeľný pre nepriateľský tým, aj keď je stealth či v trávve.

Relics of ShurimaEditovat

Zobrať ju môžete tak isto ako fľaštičku. Lenže po tom, ako ju zoberete, vám nič nedá, až na 3 body pre váš tým.

Odmeny: IkonkyEditovat

Za hranie tohto módu sa rozdávali zadarmo ikonky:

1. Vyhraj jednu hru v tomto móde

2. Vyhraj tri hry v tomto móde

3. Vyhraj päť hier v tomto móde

4. Vyhraj jednu hru tak, že tvoj tým zabije Ancient Ascendanta najmenej raz, pričom nepriatelia ani raz.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

V síti Wikia

Náhodná Wiki